Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kancelária Nitra a Prešov


kontaktné informácie

Nitra

SÍDLO SPOLOČNOSTI
OBCHODNO – TECHNICKÁ KANCELÁRIA

 

Rybárska 1285/8

949 01 Nitra

Slovenská republika

Tel.: +421 37 6524 338

E-mail: pneutrade@pneutrade.sk

IČO: 36 528 927

IČ DPH: SK2020151661

Otváracie hodiny

Pondelok : 08:00 – 16:00
Utorok : 08:00 – 16:00
Streda : 08:00 – 16:00
Štvrtok : 08:00 – 16:00
Piatok : 08:00 – 14:00
Sobota : zatvorené
Nedeľa : zatvorené

Prešov

OBCHODNO – TECHNICKÁ KANCELÁRIA

 

Šafárikova 10/A

080 01 Prešov

Slovenská republika

Tel.: +421 51 77 21 113

E-mail:  pneutradepo@pneutrade.sk

Otváracie hodiny

Pondelok : 08:00 – 16:00
Utorok : 08:00 – 16:00
Streda : 08:00 – 16:00
Štvrtok : 08:00 – 16:00
Piatok : 08:00 – 14:00
Sobota : zatvorené
Nedeľa : zatvorené

Obchod a technické poradenstvo

OBCHODNÝ MANAŽÉR

Ing. Richard Windisch

+421 905 858 152

richard@pneutrade.sk

OBCHODNÝ MANAŽÉR

Mgr. Pavol Cucor

+421 908 701 673

cucor@pneutrade.sk

TECHNIK PODPORY PREDAJA
PREDAJŇA NITRA

Ing. Pavol Varga

+421 905 782 375

pavol@pneutrade.sk

TECHNIK PODPORY PREDAJA
PREDAJŇA PREŠOV

Ing. Marián Jakub

+421 905 804 618

marian@pneutrade.sk

Logistika

MANAŽÉR LOGISTIKY

Martina Marciová

+421 907 884 424

martina@pneutrade.sk

OBJEDNÁVKY A FAKTURÁCIA

Iveta Ligačová

+421 907 884 424

iveta@pneutrade.sk

NÁKUP

Cecília Frištýková

+421 905 863 255

cilka@pneutrade.sk

EXPEDÍCIA A SKLAD

Tomáš Machara

+421 37 6524 338

tomas@pneutrade.sk

Ekonomické oddelenie

FINANČNÝ KONTROLING

Ing. Diana Šulajová

+421 907 741 160

diana@pneutrade.sk

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.